TŘI SESTRY Gambrinus tour 2008

nejbližší koncerty

06. 07. 2022  Veveří
08. 07. 2022  Holkov
09. 07. 2022  Ústí nad Labem
22. 07. 2022  Řevnice
23. 07. 2022  Zruč nad Sázavou
12. 08. 2022  Buchlovice
13. 08. 2022  Točník
20. 08. 2022  Uničov
26. 08. 2022  Klatovy
02. 09. 2022  Čestice

více o koncertech turné »

partneři

Partneři TSGT2008

více o partnerech turné »

Novinky

29. 09. 2008

Gambrinus tour 2008 je za námi.
Koncerty ve Svitavách a Kutné Hoře definitivně zakončily letní Gambrinus tour! Je fakt, že už byla celkem kosa, takže se zase vrátíme do kulturáků a hal. Všem fanouškům, kteří v létě open air koncerty navštívili velmi děkujeme!!! Od 3.10. začíná tradiční podzimní koncertování po kulturních domech Čech a Moravy. Zajímavostí bude i nový repertoár, takže se můžete těšit! Premiérově už teď 3.10. ve Volduchách. Na přelomu října a listopadu si po čtyřech letech zopakujeme s kamarády z Divokýho Billa Turné pro radost. Od 30.10. do 15.11. navštívíme 10 hal po celé republice. Nikdo z nás nepochybuje, že to bude velmi náročné! Doražte taky!

15. 08. 2008

Hlinsko a Hořepník
Letošnímu letnímu hraní už familiárně přezdíváme Mordor tour. I tentokrát se mraky v pátek zcela spolehlivě zatáhly, jako když Devítka opouští Minas Morgul....V pátek jsme navštívili Hlinsko a nakonec, i přes hnus počasový nevídaný, byla velmi pěkná návštěva. Všichni jsme doufali že k nám bude v sobotu příroda milosrdnější. To jsme se ovšem šeredně sekli. Ráno byla mlha a sychravo jak koncem listopadu. Raději jsme se rychle přesunuli do Želivy do penzionu Na Kocandě, který jsme si již loni velmi oblíbili. Milá obsluha nás ujistila, že po koncertě můžem přijít a že bude večírek. Tato pozitivní zpráva byla dobrým impulsem pro nastávající koncert. I tentokrát patří obrovské poděkování fanouškům kteří dorazili v takovém neřádstvu. My skutečně odešli Na Kocandu, kde jsme nakonec příjemně strávili i část neděle, ovšem to už na zahrádce, protože se konečně udělalo hezky...

13. 08. 2008

V Buchlovicích místo Jardy Uhlíře Záviš.
Omlouváme se všem fanouškům, ale z technicko personálních důvodů nevystoupí s námi 22.8. v Buchlovicích Jarda Uhlíř. Náhrada je již ovšem zajištěna a je, jak věříme, důstojná.

31. 07. 2008

Deník z turné, pauza a pozvánka na Keltskou noc
Tak se nám turné pěkně přesunulo do druhé poloviny. Minulý týden jsme absolvovali trojici moravských koncertů, které měly společného jmenovatele, déšť. Ve středu jsme přijeli do Rožnova a tam chcalo skutečně neuvěřitelně. Diváci co dorazili byli neskuteční hrdinové. Patří jim nehynoucí dík. Druhý den jsme se přesunuli k Brnu, k hradu Veveří. Na koncert vás dorazila veliká síla a jediné co se vám asi nelíbilo bylo to, že nefungovaly kyvadlové autobusy. Tak jsme po tom pátrali a dopravní podnik z Brna sdělil panu pořadateli, že na Veveří v žádném případě nepošle ani volant, jelikož minule byli fanoušci sprostí na řidiče, takže nic. Tak to jen tak pro upřesnění. Třetí dne jsme navštívili Konice u Prostějova. Pochopitelně i zde pršelo, ale už ne tolik. Vychválit musím především ubytování v nádherném penzionu Bělecký Mlýn kde se o nás krásně starali. Koncert jsme si užívali, nejvíc asi Fanánek, který oproti předchozím slibům neodjel hned spát, ale zůstal i na vystoupení skupiny MZH spolu s Bakčou z E!E a když už i MZH dohráli, tak následovalo ještě čtvrthodinové sólové vystoupení těchto dvou velikánů české pop music. V sobotu už měli Sestry volno, nikoli však Fanánek, který odjel ještě se Syny výčepu na festival Benátská noc na Malou Skálu, kde sklidil frenetický potlesk a následně se spoluhráči ze skupiny i při autogramiádě.
Tento víkend máme ještě volno, ale v sobotu už nás můžete vidět v Harrachově při naší milované Keltské noci, kde spolu s námi uvidíte Kabát, skvělé Mad Sin nebo třeba veterány Sham 69 od kterých hrajem píseň Pěší zóna. Tak neváhejte a přijeďte, nejlíp na oba dny!

11. 07. 2008

A jedéém....
Minulý čtvrtek jsme navštívili festival Rock for People. Atmosféra byla vynikající jako vždy. Tudíž jsme po ukončení produkce rádi zavítali do tanečního stanu na recitál DJ Mucha alias Petra Sida Hoška. Jeho latinskoamerické skreče nás uvedli téměř do stavu taneční extáze, takže není se co divit, že jsme v oslavě pokračovali i v sobotu. Tedy hlavně já. Proto vám při nejlepší vůli nemohu podat obsáhlý report z Točníku. Probral jsem se vlastně až na cestě do Holkova v sobotu nad ránem. Moc jsem se divil, protože jsme původně měli namířeno domů, ale Vrána mi dobrácky vysvětlil, že by to byl holej nesmysl, když mají v Holkově tak pěknou hospůdku. To je sice fakt, ale se mnou lomcovala kocovina, tak příšerná, že jsem rád využil možnost pokojíčku, kde jsem prospal celý den. Koncert v Holkově si zase tedy pamatuji celý a myslím, že se skutečně povedl. Přátelé ještě uspořádali afterparty, která se protáhla do nedělního odpoledne. Pak jsme nabrali směr Praha poslouchajíce scénky Felixe Holzmana na přeskakujícím mediu, což nás velmi rozesmálo. (Zní to jakohodně rychlá house party). To že se jednalo skutečně o náročný víkend dokazuje to, že jsme už v neděli večer ani nikam nešli. Dneska se těšíme do Knína a zítra na Vostrov. Z obou koncertů se vracíme, takže "na západní frontě relativní klid".

Npr.Mafuna

16. 06. 2008

Strakonice a Rakovník
Je zajímavý, že někteří lidé dostávají k narozeninám téměř výhradně flašky. To byl i případ našich oslavenců, Fanánka a Ronalda, ve Strakonicích. Oba byli nesmírně dojatí a Fanánek slíbil, že všechny dárky vypije.
Jelikož není muž planých slibů, tak svému slovu dostál. Na after večírku v hotelu sice usnul v restauraci, ale dobří kamarádi ho odnesli do postele.

V sobotu nás čekal přesun do Rakovníka a bylo jasné, že cesta bude veselá. Na pumpě sice neměli griotku, ale višňová absolutka populární likér věrně simuluje.
Cesta přes Brdy a Křivoklátsko je moc krásná a rozmanitá. Je zde velmi dobře zavedená síť čerpacích stanic, ze kterých jsme vynechali snad jednu. Poslední zastávka byla v restauraci u Zikmundů v malebné obci Městečko u Křivoklátu.
Zde Vrána objevil sud s dešťovkou a závody v potápění mohli začít! V oficiálním závodě zvítězil Fanánek - 29 sekund. Vrána měl dost potíže. Při prvním pokusu netrefil hlavou sud, což i nás překvapilo. Při druhém pokusu mu byl naměřen čas 6,7 vteřiny, a to není mnoho. Nejvíc tím nasral bubeníka De Luxeho z MZH, který si na něj vsadil kilo...

Do Rakovníka jsme dorazili ve výtečné náladě a i když před samotným vystoupením vypadl na patnáct minut proud, tak atmosféře to neubralo. Před (zatím) rekordní návštěvou letošního turné, se koncert opravdu vydařil! Doufáme, že se plzenští nenechají teď ve středu zahanbit!

P.S.: Ronaldovo heslo dne: Třikrát turka a dvakrát utopence...

11. 06. 2008

Koncerty, jachting, narozky...
V uplynulém víkendu jsme navštívili Živanice, Úvaly a Vrchotovy Janovice. Koncerty s námi neabsolvoval Ing.Magor, ale byla to absence omluvená, neboť reprezentoval v středoevropském mistrovství v námořním jachtingu a jejich posádka Tři sestry sailing team na lodi Three sisters získala ve své třídě famózní druhé místo ze čtyřiceti posádek! K tomu ještě dostali pěkně blejskavej pohár. Navíc má dnes narozeniny, takže oslavíme oboje. Oslavy zcela jistě poznamenají i víkendové koncerty ve Strakonicích a Rakovníku, vždyť zde své zrození oslaví i Fanánek a Ronald! Takže určitě doražte. Máte se na co těšit!!!

04. 06. 2008

Turné v plném proudu
Tak se nám turné pěkně rozjelo. Po moravské návštěvě v Blansku, Hlučíně a Žopech jsme minulý pátek zavítali do Lokte. Koncert se povedl, až na pár agresivních dementů, kteří dokážou normálním fanouškům zkazit náladu. No nic. Večírek v hotelu Goethe byl také moc pěkný, akorát Vrána odešel spát záhy, jelikož 150 kilometrů z Prahy ujel na kole. Heroický výkon si zaslouží potlesk! Tento týden se chystáme do Živanic u Bohdanče do Vrchotových Janovic, tak doufáme že klapne pěkný počasí!

27. 05. 2008

Ahoj lidi.
6.5. nás postihla další zlá událost.
Náš kamarád, šéftechnik a zpěvák kapely MZH, Jonys měl velmi vážnou nehodu a od té doby je v nemocnici. V současné chvíli ani lékaři nedokážou specifikovat rozsah a následky zranění páteře, které utrpěl.
Dobrá zpráva je, že žije a v rámci možností s námi komunikuje a má dobrou náladu.

Pokud mu budete chtít poslat nějaký povzbuzující vzkaz, použijte e-mail jonys@trisestry.cz.

Současně veškeré výdělky skupina MZH poskytuje na jeho účet, který zřídili jeho rodiče. Pokud by jste i vy měli potřebu přispět, uvádíme zde číslo konta – 221529901/0300.

Držte mu palce.

Aby bylo ještě hůř, tak na koncertě v Žopech si Jaroušek zlomil nohu a je po operaci, takže se na koncertě v Lokti budeme muset obejít bez něj....

Takže mu držte taky palce...

16. 05. 2008

Turné bylo zahájeno, hurá! :)

16. 04. 2008

Přesně za měsíc vyrazíme do Blanska na první koncert letošního letního TŘI SESTRY Gambrinus tour 2008.
Těšíme se! :)