plakát Tři sestry Gambrinus tour 2009

Tři sestry Gambrinus tour 2009

Základní informace

Letos již posedmé v řadě vyráží legendární rockový cirkus jménem TŘI SESTRY na svoje velkolepé letní TŘI SESTRY GAMBRINUS TOUR 2009.
Opět zcela v zajetí numeriky je přichystáno k dvacátým čtvrtým narozeninám souboru 24 koncertů po celé republice. Navštíví jak stará dobrá místa tak i areály a končiny zatím neprobádané.

TŘI SESTRY GAMBRINUS TOUR 2009 se tentokrát ponese v duchu lehce bulvárním, jelikož se nepodařilo utajit, že SUPICE MÁ BUBEN! Zatímco modří už vědí KDO JE OTCEM TŘÍ SESTER, ostatní stále tápou. Možná bude během dlouhého letního turné otřesné tajemství odhaleno!

Návštěvníci se letos mohou zase těšit na již tradiční stylizovaný hostinec přímo na podiu, kde se hudebníci i přední divácké řady během produkce občerstvují svým oblíbeným pivem Gambrinus a peprmintkou z Božkova. Velkoplošná videoprojekce detailně přibližující dění v hostinci Na staré Kovárně samozřejmě nemůže chybět. A navíc v pauze koncertu Tří sester hudební vzpomínka na Frantu Sahulu!

Milými hosty turné budou tradičně spřátelené soubory E!E, DOCTOR P.P., DE BILL HEADS a MZH.

11.květen 2009 od 16:00 proběhne slavnostní zahájení turné na zahrádce hostince Na staré Sokolovně v Praze 4 – Podolí za účasti Tři sestry Revival bandy, pečeného prasátka a dalších atrakcí.

TŘI SESTRY GAMBRINUS TOUR 2009 startuje 15.5. v Uhlířských Janovicích a zároveň v tom samém dni na pražském koupališti Džbán vypukne dvoudenní hudební oslava narozenin TŘI SESTRY 24 LET OPEN-AIR za účasti interpretů jako Visací zámek, Záviš, Plexis, E!E a mnoho dalších. A možná přijde i Karl a Egon…ALLES GUTE!

Infotel

+420 731 587 787

Partneři

Generálním partnerem tour je Gambrinus.

Hlavní partner: ČEZ, a.s.

Partneři: Božkov Peprmint, GIORDANO, a.s., Synot Tip, CDF

Mediální partneři: TV Óčko, Radio Beat, Ukažse.cz

Oficiální předprodej tour: Ticketstream

Podpořte nás

Pokud nás máte rádi a chcete nás podpořit, umístěte na své stránky jeden z bannerů, případně vytiskněte a vyvěste plakát u vás v hostinci či jiném oblíbeném podniku...

Bannery

banner Tři sestry Gambrinus tour 2009 300x60
banner Tři sestry Gambrinus tour 2009 468x60
banner Tři sestry Gambrinus tour 2009 745x100

Plakát

plakát Tři sestry Gambrinus tour 2009 PDF: A3, 14 MB