plakát Tři sestry Gambrinus tour 2012

základní informace o turné

Tři sestry Gambrinus tour 2012

Letos již podesáté v řadě vyráží legendární rocková show jménem Tři sestry na své velkolepé Tři sestry Gambrinus tour 2012!

V období od 26. května do 8. září tohoto roku skupina Tři sestry navštíví 22 open-air areálů Česka a Moravy, nebudou chybět jak stará dobrá místa, tak i areály a končiny zatím neprobádané.

Tři sestry Gambrinus tour 2012 se letos ponese ve znamení zářivých barev, pestrých kostýmů a okázalé show! Uvidíte nevídané Drei Schwester Buntes!

Sám Lou Fanánek Hagen k tomu říká: „Vrcholem sezóny Tří sester je bezesporu letní G tour. Pro letošní rok jsme se rozhodli oživit pódiovou prezentaci kostýmy, převážně evokujícími éru hippies. Jak říkal kdysi bývalý pan prezident o „blbé náladě“, tak situace se od data památného výroku nezměnila, pokud ano, k horšímu. A proto jsme se rozhodli, že naše koncerty musí být po všech stránkách pestré a zábavné, abychom my na pódiu i naši milí fanoušci pod pódiem prožili dvě hodiny naprosto bezstarostné jízdy. Tudíž mě bude celé léto vidět na akcích Tří sester v růžové uniformě Ringo Starra, známé z obalu Sgt. Peppera.

Návštěvníci Tři sestry Gambrinus tour 2012 se mohou tradičně těšit na stylizovaný hostinec přímo na podiu, kde se hudebníci i diváci během produkce občerstvují svým oblíbeným pivem Gambrinus, které navíc letos přichází s novou recepturou, kde nabídne ještě plnější chuť, kterou ji zajistí zvýšené dávkování žateckého chmele a plzeňského sladu.
Zachované jsou také varní postupy a použití nejkvalitnějších českých surovin. Nový Gambrinus Originál 10° má vyšší obsah alkoholu (4,3% oproti původním 4,1%) a vyšší stupňovitost – proto může legislativně použít 10° přímo v názvu.

Tři sestry jsou hrdé na to, že mohou propagovat na svém tour tento nový produkt, který si zachovává tradiční hodnoty, což je i filozofie kapely samé!

Dalšími hosty turné a pomocníky při konzumaci „nové desítky“ budou spřátelené soubory E!E, DOCTOR P.P., DE BILL HEADS a MZH.

Infotel

+420 731 587 787

Partneři

Generální partnerem tour je Gambrinus.

Catering partner:
STOCK Plzeň - Božkov, s.r.o..

Hlavní partner:
ČEZ.

Partneři:
WACHAL, PROVOX, EPAM, CONVECTOR, PRAGOSOUND.

Mediální partneři:
TV Óčko, Annonce, Deníky Bohemia a Moravia a bandzone.cz.

Předprodeje vstupenek:
Vstupenky v síti Ticketstream včetně cestovních kanceláří ČEDOK, FIRO-tour a knihkupectví KANZELSBERGER.
Na tyto koncerty si můžete z pohodlí vašeho domova vytisknout E-Ticket.
Více informací o možnostech předprodeje vstupenek na www.ticketstream.cz.

Oficiální fanshop tour:
Shopák.cz