Radegast

nejbližší koncerty: 31 / 10 Kopřivnice

o turné

TŘI SESTRY a SLOBODNÁ EURÓPA
aneb
100 LET PUNKOVÉ REPUBLIKY Radegast tour 2018

plakát TSSE 2018 Skupina Tři sestry a Slobodná Európa (SK) - legendy českého a slovenského punku a rocku, vyrážejí na první společné turné!
Tím v nerozborné jednotě bratrských národů, Čechů a Slováků, oslaví výročí 100 let od založení československé republiky!

Vltavsko–dunajský ansámbl navštíví v rámci 100 let punkové republiky Radegast tour 2018 jedenáct měst v zemích českých a moravských.
Čili si směle zapište následující místa do svých kalendářů, notesů a diářů...

foto Tři sestry 2018

Tři sestry:
Skupina Tři sestry vám během dvouhodinového koncertu odtajní a přímo před vaším zrakem pokřtí zbrusu nové album „¡Svobodu ředkvičkám!“, které bude na tomto turné premiérově v prodeji!
Samozřejmě nebude chybět ani výčep Radegast přímo na podiu, ze kterého budou občerstvováni samotní hudebníci i návštěvníci v první řadě.

Slobodná Európa:
Bratislavská undergroundovo-rockandrollová partička Slobodná Európa se vám představí v novém složení. Vedle hlavní hvězdy zpěváka Whiskyho, nebudou chybět kytaristi Sveťo Korbeľ a Vlado „Jerzi“ Jurča, bubeník Tomáš „Tuleň“ Vojtek a pozor, nyní poprvé i baskytarista Laco Lučenič známý svou spoluprací se skupinami Prúdy či Modus a následně i s Miro Žbirkou. Sám zpěvák Whisky o tom říká: „Myslím, že to bude veľká paráda, on je nenormálny basák a chce si ešte na staré kolená zahrať rokenrol.“

Partnerem tour je pivo Radegast, tudíž se můžete těšit na ryzí pivo Radegast 10° i 12°.

Infotel

+420 731 587 787

Partneři

Generálním partnerem 100 let punkové republiky Radegast tour 2018 je Radegast.

Partnery se stali: Berstein bank a Naše hostince Na staré.

Mediální partneři:
Regionální Deníky a Annonce, Slušnej kanál, Rock & All music magazine a Instinkt.

Předprodeje vstupenek:
Vstupenky v síti Ticketstream včetně cestovních kanceláří ČEDOK a FIRO-tour.
Na tyto koncerty si můžete z pohodlí vašeho domova vytisknout E-Ticket.
Více informací o možnostech předprodeje vstupenek na www.ticketstream.cz.

Oficiální fanshop tour:
Shopák.cz

Oficiální mp3shop tour:
mp3Shopák.cz

PARTNEŘI

Generální partner: Radegast TV Rebel ANNONCE – vše má svou cenu a příběh Regionální deníky Fajn Rock Music Honda stroje – zahradní technika, elektrocentrály DAKACOM – Velkoplošná a ofsetová tiskárna, in-store řešení, výroba atypů ARMAT, spol. s r. o. – nerezové materiály Naše hostince Na staré... Oficiální fan shop: Shopák.cz Oficiální mp3 shop: Mp3Shopák.cz Partneři turné: