plakát Tři sestry Gambrinus tour 2010

Tři sestry Gambrinus tour 2010

Základní informace

Letos již poosmé v řadě vyráží legendární rockový cirkus jménem Tři sestry na svoje velkolepé TŘI SESTRY GAMBRINUS TOUR 25 LET.

V období květen až září tohoto roku – ku oslavě 25. narozenin souboru – obrazí 25 koncertních open-air areálů Česka a Moravy, navštíví jak stará dobrá místa tak i areály a končiny zatím neprobádané.

TŘI SESTRY GAMBRINUS TOUR 25 LET se tentokrát ponese v duchu opulentních oslav, jelikož kapela letos oslaví čtvrt století na hudební scéně.
Přijďte to se sestrami zapít a podpořit je do dalších let!

Návštěvníci se i letos mohou těšit na bohaté videoprojekce a stylizovaný hostinec přímo na podiu, kde se hudebníci i přední divácké řady během produkce občerstvují svým oblíbeným pivem GAMBRINUS a PEPRMINTKOU z Božkova.

Velkým ozvláštněním celého turné jistě bude dárek, který kapela připravila nejen sobě ale i svým fanouškům v podobě nového studiového alba pod názvem Lázničky, z něhož dobrou polovinu písní na tour uslyšíte.
Album Lázničky vám pomohou odhalit tajemství tajemných tvorů lázniček a osvětlí filozofické směřování skupiny na prahu středního věku... žádná převratná překvapení však nečekejte:

V PEKLE NEBO V RÁJI SESTRY STEJNĚ HRAJÍ
TAK TO BYLO TAK TO JE JÉJÉJÉJÉJÉ!

Milými hosty turné budou tradičně spřátelené soubory E!E, DOCTOR P.P., DE BILL HEADS a protekční parchanti MZH.

11.květen 2010 je dnem slavnostního zahájení mega oslav, zároveň i dnem křtu nové knihy 25 let Tří sester v 25 obrazech.
Oslava proběhne v hostinci Na staré Sokolovně v Praze 4 – Podolí od 17 hodin.

Nekonečné letní turné Tří sester začíná 28.5. v Ústí nad Labem, pro ty co se nemohou dočkat, ať přijdou 21. - 22. 5. na pražské koupaliště Džbán, kde vypukne tradiční dvoudenní hudební oslava narozenin TŘI SESTRY 25 LET OPEN-AIR za účasti interpretů jako UK Subs, Sham 69, Visací zámek, Plexis, E!E, Vypsaná fixa, Slobodná Európa a mnoho dalších.

Infotel

+420 731 587 787

Partneři

Generálním partnerem tour je Gambrinus.

Hlavní partner:
Skupina ČEZ, a.s.

Partneři:
Božkov Peprmint, GIORDANO, a.s., Fermata a SATY 21 Invest, a.s.

Mediální partneři:
TV Óčko, Radio Beat, Report a rajče.net

Oficiální předprodej tour:
Eventim

Oficiální fanshop tour:
Shopák.cz

Vůz zapůjčil:
Auto Palace Vysočany