plakát Tři sestry Gambrinus tour 2011

základní informace o turné

Tři sestry
Gambrinus tour 2011

Letos již podeváté v řadě vyráží legendární rockový cirkus jménem Tři sestry na svoje velkolepé TŘI SESTRY GAMBRINUS TOUR 2011.

V období od 27. května do 17. září tohoto roku skupina Tři sestry obrazí 22 koncertních open-air areálů Česka a Moravy, navštíví jak stará dobrá místa, tak i areály a končiny zatím neprobádané.

TŘI SESTRY GAMBRINUS TOUR 2011 se opět a ještě radostněji ponese v duchu oslav českého zlatého moku piva Gambrinus.
Velkým ozvláštněním celého turné dozajista bude jedinečný a okouzlující kostým „Pan Pivo“ do kterého bude frontman skupiny Tři sestry Lou Fanánek oděn.

Návštěvníci TŘI SESTRY GAMBRINUS TOUR 2011 se i letos mohou těšit na stylizovaný hostinec přímo na podiu, kde se hudebníci i přední divácké řady během produkce občerstvují svým oblíbeným pivem Gambrinus a peprnými lihovinami od STOCK Božkov.

Na koncertech samozřejmě nebudou chybět animované videoprojekce na LED stěně.

plakát k zahájení Tři sestry Gambrinus tour 2011 Dalšími hosty turné a pomocníky při konzumaci zlatého moku budou tradičně spřátelené soubory E!E, DOCTOR P.P., DE BILL HEADS a protekční parchanti MZH.

10. květen 2011 je dnem slavnostního zahájení Tři sestry Gambrinus tour 2011 a zároveň i prvním dnem, kdy se začne počítat konzumace zlatého moku za asistence Tří sester.
Oslava proběhne v hostinci Na staré Sokolovně v Praze 4 – Podolí od 17 hodin.

Nekonečné letní turné Tří sester začíná 27.5. v Chomutově, pro ty co se nemohou dočkat, ať přijdou 20.-21.5. na pražské koupaliště Džbán kde vypukne tradiční dvoudenní hudební oslava narozenin TŘI SESTRY 26 LET OPEN-AIR za účasti interpretů jako Visací zámek, Plexis, Zóna A, N.V.Ú., Zvlášňý škola, Totální nasazení a mnoho dalších.

Bude večírek!

Infotel

+420 731 587 787

Partneři

Generálním partnerem tour je Gambrinus.

Partneři:
Nadace BESIP, STOCK Božkov, Henkel - Ceresit a ProVox.

Mediální partneři:
TV Óčko, Radio Beat, Annonce, Deníky Bohemia a Moravia a bandzone.cz

Předprodeje vstupenek:
Vstupenky v síti Ticketstream včetně cestovních kanceláří ČEDOK, FIRO-tour a knihkupectví KANZELSBERGER.
Na tyto koncerty si můžete z pohodlí vašeho domova vytisknout E-Ticket.
Více informací o možnostech předprodeje vstupenek na www.ticketstream.cz.

Oficiální fanshop tour:
Shopák.cz